Tepe_Menu

İvi

www.ivi.gen.tr

İVİ, Silter tarafından Temmuz 2005’te kurulmuş ve merkezi İstanbul Büyükçekmece’de olan, 64 ilde 1800’den fazla Satış Temsilcisi ile ürünlerini yurt genelinde pazarlamaya devam eden bir doğrudan satış organizasyonudur.

Geniş bir spektruma yayılan ürün kataloğumuza, kendi fabrikamızda imal ettiğimiz ürünlerimizin yanısıra, İVİ müşterilerine layık olduğunu düşündüğümüz, faydasına inanıp, kalitesine ikna olduğunuz ürünlere de, çok uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla yer vermekteyiz.

İVİ, 2011 yılı Ekim ayından itibaren kozmetik grubunu da dahil etmiş ve İVİ Shine markasıyla sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.

Genel olarak, İVİ ürünleri mağazalar dışında pazarlanmaktadır. İVİ kızlarının, İVİ günlerinde; katalog üzerinden tanıtma/anlatma yöntemiyle , ya da önceden organize edilmiş toplantılarda bire-bir ürünü göstererek/kullandırarak potansiyel müşterilere kullandırıp beğendirerek yaptığı muhayyer bir satış yöntemi takip eder.

Doğrudan Satış; en bilinen tanımıyla, bir mal ya da hizmetin, tüketicilere yüz yüze birebir ilişkiyle ve genellikle de evlerde, işyerlerinde ve perakende satış noktası sayılamayacak yerlerde, bir satış temsilcisi tarafından anlatılarak pazarlanan bir satış yöntemidir.  Dünya genelinde; MERCEDES, AVON, AMWAY, IBM, MEDLINE, FLB, INNKEPER, NTC, TELECOMY, CILGORY, SONY gibi büyük markaların da, bir pazarlama metodu olarak kullandığı; Evden Eve Satış, Doğrudan Satış, Çok Katlı Pazarlama (MLM business) şeklinde isimlendirilen bu pazarlama metoduyla çalışan organizasyonumuz; ürün sahibinin, ürüne dair memnuniyetini çevresi ile paylaşması sonucu satış gerçekleştirmesi biçiminde gerçekleşir.

Sistemimiz; kapı kapı dolaşarak ürün satma biçimi değildir.

Temsilcilerimizin ürün bedellerini tahsil etmesi; banka yolu , posta çeki , Eft havale yada kredi kartı yollarıyla yapılmaktadır.