Misyon & Vizyon

Tamamen kendi öz sermayemizle oluşturduğumuz üretim hattımız, teknoloji gücümüz ve yetişmiş insan potansiyelimizle, Türkiye ve dünyada hedeflediğimiz sektörlerin ihtiyacı olan ürün, yedek parça ve aksesuarları, estetik ve yüksek kalitede üretip, üretim ve istihdama da katkı sağlayarak faaliyet alanlarının dünyadaki en büyük firması olmak için çalışıyoruz. 

İnsan merkezli, geri dönüşüm odaklı, doğaya ve tüm canlılara duyarlı ürünler üreterek, müşterilerimize “en kaliteli olanı” ulaşabilir kılma, misyonunu sürdürüyoruz.

Sektörümüzde güçlü üretim ve teknolojik imkânı olan firma grubu olmayı, yüksek kaliteli ve kullanıcının hayatını kolaylaştıracak ürünler üretmeye odaklanarak, sürdürülebilir ve kontrollü bir gelişme elde etmeyi amaçlıyoruz:

Markalarımızın konumunu güçlendirmek amacıyla araştırma ve geliştirmeye yatırım yapıyoruz. Bu alandaki kararlılığımızı bugün olduğu gibi gelecekte de sürdüreceğiz.

Değişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Bu nedenle yeni ihtiyaçlara cevap vermek ve halihazırda var olan portföyümüze yeni ürünler eklemek için ve istihdama da katkı sağlamak amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz. 

Üretimini yaptığımız ürünlerin, ithal ürünlerin yerine ikame edilmesini sağlayarak yurtdışına döviz çıkmasını önlemek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak için çabalıyoruz.


Başarılı ihracat faaliyetlerimizi artırarak, kaliteyi büyümeyi sürdürüyoruz. Geçmişten gelen tecrübe ve birikimimizi, değerlerimize sadık kalarak ve günümüz teknolojisiyle harmanlayıp emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Yüksek üretim kalitemizi, yenilikçi ürünlerimizi ve artan marka bilinirliğimizle sektörden aldığımız payı istikrarlı biçimde artırmayı hedefliyoruz.